DLACZEGO POTRZEBUJESZ PROJEKTANTA WNĘTRZ?

Oszczędzasz pieniądze
Unikniesz błędów projektowych oraz niekompetencji wykonawców - nie wyrzucisz pieniędzy w błoto i od początku wiesz ile to kosztuje.
Dostaniesz do 20% rabatu u naszych partnerów - możesz być pewny, że cena jaka zapłacisz w sklepie będzie niższa jeśli kupisz z Inside Story.

Oszczędzasz czas i nerwy
Nie musisz chodzić i szukać, kupimy to za Ciebie lub dostajesz listę materiałów i punktów handlowych, w których sam dokonasz zakupu.
Nie tracisz godzin na zastanawianiu się czy to Ci się podoba i będzie do siebie pasować.
Nie martwisz się nadzorem nad ekipami – zrobimy to za Ciebie.

Zobaczysz jak będzie wyglądać Twój dom zanim powstanie
Masz pewność, że spodoba się Ci się końcowy efekt, gdyż będzie to realizacja projektu stworzonego specjalnie dla Ciebie, dopasowanego do Twoich potrzeb, gustu i budżetu.
Zobaczysz materiały „na żywo”, zaprezentujemy katalogi, wzorniki, próbki, odwiedzimy z Tobą sklepy.

Każdy projekt jest indywidualnym przypadkiem, dlatego współpraca z projektantem wnętrz przebiega za każdym razem nieco inaczej. Charakter zależy między innymi od rodzaju wnętrza, oczekiwań w stosunku do projektanta, zakresu planowanych prac oraz budżetu inwestycji. Wykonujemy projekty całych domów i mieszkań, ale również pojedynczych pomieszczeń np. kuchnia, łazienka, salon, pokój dla dziecka.
Istnieje możliwość wykorzystania konkretnych elementów wnętrza: grafiki, opraw oświetleniowych, mebli, które Państwo już posiadacie, lub stworzenia projektów bazujących na produktach popularnych producentów jak Ikea i BRW. Na zamówienie mogą zostać odnowione np. meble, stworzone jedyne w swoim rodzaju fototapety, portrety, naklejki na ścianę, ozdoby i dekoracje.
Jeśli czujesz się na siłach zrobić to sam – dostaniesz dokładne rysunki i wytyczne do samodzielnej realizacji.


Niniejsze treści maja charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© Inside Story | by Jerzy Adamowski | w3c | css

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików